Економічний націоналізм та соціальна справедливість. Збірник праць

Нещодавно вийшов збірник матеріалів VI Бандерівських читань “Економічний націоналізм та соціальна справедливість”.

У книзі містяться статті провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, рецепти всебічних, структурних соціально-економічних реформ в Україні. Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначають соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації нарешті зреалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави.

Стаття Володимира Панченка, яку він представляв на читаннях, стосується проблем національного економічного самовизначення. Автор аналізує національну ідею, соціальну політику в умовах ліберального регулювання. Представлені також нові варіації політики економічного націоналізму – неопротекціонізм та економічний патріотизм.

Співробітники Інституту суспільних досліджень Володимир Панченко та Вадим Прокопов

Окремим блоком представлена практичне втілення засад економічного  націоналізму – досвід міських голів – націоналістів Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького.

У книгу також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему «Економічний націоналізм як формула українського прориву», в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів.