Всеукраїнська наукова конференція «Наддніпрянська Україна: проблеми історії освіти, науки та духовно-культурного життя»

5 жовтня у місті Дніпро у науковій бібліотеці ДНУ відбулась ІV Всеукраїнська наукова конференція «Наддніпрянська Україна: проблеми історії освіти, науки та духовно-культурного життя».
Захід було організовано Інститутом суспільних досліджень спільно з історичним факультетом ДНУ за сприяння управління культури національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У конференції прийняли участь науковці зі всієї України – Київ, Ніжин, Вінниця, Кропивницький, Черкаси, Львів, Харків, Одеса, Кам’янське і звісно Дніпро. На окремих секціях вчені представлені доповіді та повідомлення. Темами секцій були: “Видатні діячі освіти, науки, та культури Наддніпрянської України”, “Проблеми історії вищої та середньої освіти Наддніпрянщини”, “Наукові інституції та осередки Наддніпрянського регіону”, “Етнокультурне різноманіття та поліконфесійний світ Наддніпрянської України”.

Слухачами заходу були представники різних національностей Дніпровщини, а також студенти університету.

Захід пройшов у гарній робочій атмосфері. Вдалось налагодити контакти між різними групами суспільства – науковцями, студентами, національними групами, громадськими організаціями та місцевою владою.

Детальніше про конференцію можна побачити у відео нашого Інституту